alior bank

Alior Bank nagradza za zakupy

Lubisz dostawać nagrody i prezenty, prawda? Każdy z nas lubi! To na pewno ucieszy Cię wiadomość, że jeden z czołowych polskich banków – Alior Bank – dołączył właśnie do specjalnej akcji. To program pozwalający na otrzymywanie nagród za każdy zakup. Nazywa się Priceless Specials i pozwala w krótkim czasie cieszyć się ciekawymi nagrodami. Jak to możliwe? Czytaj dalej!

Priceless Specials – każda transakcja się liczy

Opisywany program skierowany jest do osób, które często dokonują transakcji kartami płatniczymi. Każda wydana złotówka prowadzi do zbierania kolejnych punktów, które ich posiadacz może potem wymienić na atrakcyjne nagrody. Trochę taki program lojalnościowy, ale ze znacznie lepszymi bonusami.alior bank

Jak działa program Alior Bank?

Zasada działania jest niezwykle prosta. Wystarczy, że założysz konto w tym banku, a następnie dokonasz rejestracji w programie Priceless Specials. Cała procedura jest niezwykle łatwa i zajmie najwyżej kilka minut.

Pierwszym krokiem do wzięcia udziału w programie jest rejestracja karty u przedstawiciela Alior Bank. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na otrzymywanie informacji handlowej związanej z tym programem. Teraz, będziesz otrzymywać wszelkiego rodzaju dane dotyczące programu Priceless Specials w formie elektronicznej.

Jak zbierać punkty? Wystarczy, że będziesz płacić swoją kartą kredytową za każdym razem, gdy dokonujesz jakichkolwiek zakupów. alior bank

Chcesz więcej punktów?

Przynajmniej raz w miesiącu otrzymasz ofertę specjalną, dedykowaną właśnie dla Ciebie. Co to takiego? To szansa na jeszcze więcej punktów w programie! A dzięki temu zyskasz możliwość otrzymania punktów nawet za jedną transakcję. Czyli – jedna transakcja – mnóstwo nagród!

Czy warto?

Skoro i tak używasz karty płatniczej, to właściwie dlaczego miałbyś nie czerpać z tego tytułu jakichś dodatkowych korzyści? Zaletą programu Priceless jest fakt, iż nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych czynności.

Jakie karty biorą udział w programie Alior Bank?

Generalnie, program jest skierowany do posiadaczy kart Mastercard oraz Maestro. Warto jednak wiedzieć o tym, że udział w nim mogą wziąć posiadacze większości popularnych na rynku kart. Pod tym linkiem znajdziecie listę wszystkich kart, które mogą wziąć udział w programie: https://pl.priceless.com/specials/oferta-indywidualna/o-programie/karty-biorace-udzial/alior-bank/

0 comments on “Alior Bank nagradza za zakupyAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *